Mūsų komanda pasižymi išskirtiniais akademiniais rezultatais, intelektiniu smalsumu, lyderystės gebėjimais ir vadovavimusi įmonės vertybėmis. Atliekame kruopščią analitiką ir teikiame duomenimis grįstas rekomendacijas, siekdami maksimalaus poveikio klientams. Dirbdami kuriame aukštą pridėtinę vertę už sąžiningą kainą.

Padedame:

1. STAMBIAM VERSLUI

Konsultuojame verslą įvairiuose sektoriuose, įskaitant telekomunikacijų, bankininkystės, mažmeninės ir didmeninės prekybos, gamybos, FMCG, transporto, energetikos, HORECA, žiniasklaidos ir leidybos, IT, statybos, miškininkystės, žemės ūkio, NT valdymo, privataus kapitalo ir aptarnavimo paslaugų įmones.

2. STARTUOLIAMS IR SVV

Teikiame paslaugas įvairių sektorių startuoliams ir smulkioms įmonėms; sukaupėme išskirtinę patirtį verslo inovacijų valdyme, MTEPI komercializavime ir startuolių ekosistemos plėtroje.

3. VIEŠOJO SEKTORIAUS ĮSTAIGOMS IR NVO

Teikiame paslaugas vyriausybei pavaldžioms įstaigoms (ministerijoms ir agentūroms), regioninėms ir savivaldybių institucijoms, švietimo įstaigoms ir universitetams, ligoninėms, valstybės valdomoms įmonėms, energetikos ir kt. viešųjų infrastruktūrų įmonėms, paramos teikėjams ir kitoms tarptautinėms (ERPB, Pasaulio bankas, Europos Komisija) organizacijoms bei NVO.

Teikiamos paslaugos

STRATEGIJA

Padedame klientams formuoti strategijas, plėstis į naujas rinkas, valdyti pokyčius ir organizacines pertvarkas, taip siekdami reikšmingo poveikio jų organizacijai ir visuomenei. Dirbdami naudojamės pažangiausiais strateginio valdymo modeliais ir patirtimi iš įvairių šalių ir sektorių.

INOVACIJOS

Siūlome pagalbą startuolių plėtrai ir augimui, aukštojo mokslo institucijų jungtims tarp verslo ir MTEPI, komercinių inovacijų plėtrai ir akceleravimui, viešojo sektoriaus inovacijų ekosistemos stiprinimo iniciatyvoms.

FINANSAVIMAS

Padedame klientams atverti finansavimo galimybes, organizuoti projektų vykdymą ir taip sėkmingai pasiekti savo tikslus. Konsultuojame nacionalinių ir ES finansavimo programų (įskaitant Horizontas 2020) klausimais, teikiame pagalbą ieškant privačių investuotojų ir kreditorių.

TYRIMAI

Renkame ir analizuojame išorinius ir vidinius duomenis, kad pateiktume įžvalgas, klientams padedančias priimti teisingus sprendimus. Atliekame plataus profilio ir tam tikro produkto rinkos tyrimus, nuomonės tyrimus, viešosios politikos tyrimus ir intervencijų vertinimus.

SKAITMENINIAI SPRENDIMAI

Pasitelkdami didžiuosius duomenis ir naujausius IT sprendinius, padedame klientams įsisavinti kuo daugiau skaitmeninio amžiaus pranašumų. Siūlome skaitmeninės organizacijos strategijos, kliento kelio analizės ir formavimo, UI / UX, žiniatinklio ir mobiliųjų įrankių produktų plėtros, klientų grupių, angl. churn analizės ir segmentavimo, kitas IT ir didžiųjų duomenų analizės paslaugas.

POKYČIŲ VALDYMAS

Siūlome pagalbą visuose projektų ar programų įgyvendinimo etapuose, steigdami ir vadovaudami projekto valdymo biurams (angl. PMO), padedami plėsti verslą, užpildydami laikinas darbo jėgos ir kompetencijų spragas ar sudarydami nuotolines profesionalų komandas Vidurio Rytų Europoje.

SUSTAINABILITY

We enable our clients to integrate sustainability and sustainable innovation in daily operations in a strategic and quantifiable manner, as well as assist them in locating and obtaining optimal funding opportunities for a transformation into a more agile, resilient, and eco-friendly entity.

IEŠKOTE KONSULTAVIMO PASLAUGŲ?

Susisiekite dėl pasiūlymo

Projektų pavyzdžiai

2020-10-13
Naudoti ar ne? „Blockchain“...

„Blockchain“ vis labiau traukia investuotojų...

2019-07-25
UAB „Civitta“ pasitelkusi dirbtinį...