Populiariausios Lietuvoje lojalumo programos „Mylimiausia“ įvaizdžio kūrimas socialiniuose tinkluose

Client

Mylimiausia

Priešistorė:

„Mylimiausia“ yra viena populiariausių debetinių kortelių lojalumo programų Lietuvoje. Įdomu tai, kad bankas jų išleido daugiau nei Lietuvoje yra gyventojų, kas reiškia, jog kiekvieno lietuvio piniginėje turėtume rasti po „pusantros“ šios kortelės.

Nepaisant didžiulės programos sėkmės, klientas nebuvo pilnai patenkintas jos įvaizdžiu socialiniuose tinkluose. Mūsų užduotis buvo paįvairinti „Mylimiausios“ komunikaciją „Facebook‘e“ ir žengti pirmus žingsnius „Instagram‘e“ su vizualiai šviežia komunikacijos kryptimi.

Projekto esmė:

„Mylimiausios“ lojalumo programoje dalyvavo penki partneriai (SEB bankas, Circle K, Senukai, Gintarinė vaistinė ir Čili), siūlantys įvairių produktų ir paslaugų asortimentą. Nors „Facebook” platformoje kortelė turėjo paskyrą, jai trūko naujų vėjų. Čia ir prasidėjo smagumai.

Mūsų komanda, kurdama „Facebook” komunikacijos strategiją, su humoru pažvelgė į viduramžių ir renesanso meną. Koncepcija rėmėsi gerai žinomų paveikslų personažais iš skirtingų klasikinio meno erų, taip suteikdama prekės ženklui išskirtinumą. Mes naudojome kasdienes situacijas su istoriniu prieskoniu, konstruodami jas su pažangiomis ir patogiomis technologijomis. Žinutė buvo aiški: „Jei žmogus iš Rafaelio paveikslo gali mėgautis „Mylimiausios“ lojalumo taškų privalumais, gali ir tu!”

Į „Instagram“ platformą pažvelgėmė nauju kampu, norėdami  atkreipti jaunesnio amžiaus moterų tikslinės auditorijos dėmesį, todėl daug dėmesio skyrėme vizualinei estetikai. Mes sukūrėme strategiją, su kuria siekėme sudominti jas klausimu: „Kas yra jūsų mėgstamiausia…?“ Skatinome diskusijas, atlikome apklausas ir pakvietėme vartotojas atskleisti, kokie yra jų mėgstamiausi ledai, superherojai, dainos ir pan.

Mūsų dizainerių komanda pastiprino žinutę minimalistinio stiliaus vizualais, kurie, lyginant su „Facebook‘u“, buvo švaresni ir švelnesni. Tokiu principu sukūrėme nuoseklų pasakojimą, kuris derėjo su metų laikais, aktualiais įvykiais ir šventėmis.

Suteiktos paslaugos:

  • Kūrybinė koncepcija „Facebook“ komunikacijai.
  • Visų partnerių prekių ženklų integracija į bendrą komunikaciją, derinant ją su „Mylimiausia“, tačiau išlaikant kiekvieno iš jų stilių ir atributus.
  • „Instagram“ komunikacijos strategijos ir vizualinės koncepcijos kūrimas, susitelkiant į prekės ženklo įvaizdžio stiprinimą.
  • Aktyvus „Instagram“ puslapio sekėjų įtraukimas į diskusijas.
  • Sukurta harmoninga paskyros išvaizda, kur kiekvienas įrašas veikia kaip atskiras elementas, tačiau vartotojui prisijungus prie savo „Mylimiausios“ paskyros, visi kartu jie sudaro darnią, vieningą visumą.

Rezultatai:

Iš naujosios „Facebook“ komunikacijos strategijos ir kūrybinės krypties gimė daugybė aktualių, humoristinių ir vizualiai patrauklių įrašų bei kampanijų. 2020 m. „Mylimiausios“ sekėjų gretos išaugo 719 žmonių. Padidėjo jų įsitraukimo lygis ir prekės ženklo atpažinimas socialiniuose tinkluose. Vienų metų bėgyje daugiau nei 10 žinučių tapo virusinėmis.

Per 1,5 metų laikotarpį „Instagram“ platformoje sėkmingai kilo vartotojų įsitraukimo rodikliai, viršijantys rinkos vidurkį, tačiau ryškiausias mūsų komunikacijos pasiekimas buvo tai, kad kiti šios srities specialistai pripažino ją, kaip pavyzdinę.