Padedame SACO sukurti sklandžią apsipirkimo patirtį fizinėse parduotuvėse, internete ir mobiliajame telefone

Client

SACO

Priešistorė:

Pradėjusi veiklą 1985 m. SACO tapo mažmeninės ir didmeninės prekybos verslo pradininke Saudo Arabijoje. Tai didžiausia universalios namų įrangos parduotuvė rinkoje. 

Nors fizinių parduotuvių populiarumas buvo didžiulis, internetinėje erdvėje jie negalėjo tuo pasigirti. To pasėkoje SACO nusprendė patobulinti savo elektroninę parduotuvę, o mes pasiūlėme jiems sukurti visą sistemą nuo nulio.

Projekto esmė:

Mes pradėjome nuo išsamaus tyrimo apie geriausias elektroninės prekybos praktikas, būdingas Saudo Arabijos, Artimųjų Rytų, JAV, Europos ir Baltijos šalių įmonėms, užsiimančioms mažmenine prekyba internetu. Taip atsirinkome geriausius šios srities pavyzdžius, į juos įsigilinome ir sukūrėme aiškią viziją, kokios funkcijos reikalingiausios mūsų kliento parduotuvei.

Savo galimybes dar labiau išplėtėme, pasamdydami patyrusį elektroninės prekybos ekspertą, turintį tiesioginės darbo patirties vienoje iš pirmaujančių internetinių parduotuvių Lietuvoje. Su jo pagalba pradėjome darbą prie programėlės prototipo.

Nusprendėme pagrindinį dėmesį sutelkti į Android ir iOS programėlių, skirtų vietinei rinkai, kūrimą. Taip pat sukūrėme administratoriaus valdymo panelę, skirtą tvarkyti matomą turinį šiose programose.

Viena iš pagrindinių mūsų pareigų buvo užtikrinti sklandžią apsipirkimo patirtį, nesvarbu, kur ir kokiu būdu klientas įsigyja prekes. Norėdami tai pasiekti, pritaikėme „omnichannel“ metodą, kuris užtikrina darnią apsipirkimo patirtį visuose skaitmeniniuose kanaluose.

Išleidus programėlę mes iki šiol dirbame prie jos atnaujinimų, patobulinimų bei papildymo naujomis funkcijomis. Taip pat įdiegėme UI ir UX pakeitimus, suteikdami jai modernų patrauklumą.

Suteiktos paslaugos:

  • Elektroninės prekybos tyrimai Saudo Arabijos ir kitose rinkose.
  • UX ir UI prototipo kūrimas ir architektūrinis planavimas.
  • Programėlės kūrimas vietinei rinkai su administratoriaus valdymo panele.
  • Sklandžios apsipirkimo patirties užtikrinimas visuose kanaluose.
  • Nuo programėlės išleidimo datos iki šiol vykstantys nuolatiniai sistemos palaikymo darbai ir naujų funkcijų bei patobulinimų diegimas.

Rezultai:

Mūsų įmonei tai buvo pirmasis projektas Saudo Arabijoje ir jo sėkmė ženkliai prisidėjo prie tolimesnių darbų šioje šalyje. 

Kurdami naujus, ambicingus, skaitmeninius projektus mes ir toliau sparčiai stipriname savo pozicijas rinkoje ir artimiausiu metu neketiname lėtinti pagreičio.