CIVITTA - Story of our company

CIVITTA ISTORIJA

CIVITTA meta iššūkį nusistovėjusioms valdymo konsultacijų normoms, atverdama galimybes gauti pirmaujančių talentų įžvalgas už sąžiningą kainą. Padedame savo klientams – įmonėms, viešojo sektoriaus įstaigoms, NVO – siekti inovatyvumo, efektyvumo, lankstumo ir taip tapti lyderiais savo srityse.

JUNGIAME TRADICINĮ VALDYMO KONSULTACIJŲ MODELĮ

DUOMENIMIS GRĮSTO VALDYMO KONSULTACIJOS

Savo darbe taikome plačiai paplitusius ir atpažįstamus valdymo konsultavimo metodus, teikiame išskirtinį dėmesį analitikos kokybei ir rekomendacijų pagrįstumui duomenimis. Sukaupta patirtis įvykdžius virš 10 tūkst. projektų ir platus profesinis tinklas kiekvieno darbo metu leidžia panaudoti pirmaujančias analitikos praktikas ir sektorines žinias.

PATYRUSI KOMANDA

Mūsų vadovų komandą sudaro „Big 3“ ir „Big 4“ verslo konsultavimo įmonių, pirmaujančių rinkos tyrimų, viešosios politikos institutų alumnai ir sėkmingi verslininkai. Partnerių komandą papildo Harvard, Stanford, Wharton, London Business School, Bocconi, INSEAD, HEC ir geriausius savo šalių universitetus baigę talentai. Kiekvienas mūsų – pasirinkto sektoriaus, funkcinės srities ar kitos temos ekspertas.

PRAKTIŠKUMAS IR ORIENTACIJA Į POVEIKĮ

Nuo pat projekto pradžios iki pabaigos siekiame, kad mūsų darbas sukurtų realų poveikį klientui. Atsisakome rengti vienkartinius ir nefunkcionalius dokumentus, todėl renkamės padėti klientams, kurie gerai supranta išorės pagalbos naudą ir yra pasirengę keisti savo veiklą iš esmės. Teikiame tik įgyvendinamas, realistiškas rekomendacijas, atsižvelgdami į kiekvieno kliento pajėgumus įgyvendinti pokyčius.

SU

NORU MESTI IŠŠŪKIUS

DRĄSA IR INOVATYVUMAS

Didžiuojamės būdami nepriklausomi – taip leidžiame sau išlikti sąžiningais ir teikti klientams tokias rekomendacijas, kuriomis tikime patys. Nebijome mesti iššūkio nusistovėjusiai tvarkai; tą patį skatiname daryti ir klientus, su kuriais dirbame. Todėl mūsų paslaugos apima tiek nepatogių klausimų kėlimą, tiek naujų ir drąsių idėjų pasiūlymus.

LANKSTUMAS IR EFEKTYVUMAS

Dėmesį sutelkiame tik į tai, ko iš tiesų reikia mūsų klientams – talentingas komandas, kuriančias apčiuopiamą naudą. Savo verslo modelį grindžiame šiais principais: tik būtinos administravimo struktūros, ribotos išlaidos rinkodarai ar viešinimui, aukštas analitikų ir konsultantų užimtumas projektine veikla išorės klientams, pažangi laiko apskaita (TimeBase), lankstus ir efektyvus projektų komandų formavimas (jas maksimaliai pritaikant prie kliento poreikių), vertės nekuriančių veiklų atsisakymas ir, sutartais atvejais, sėkmės mokesčio taikymas.

CIVITTA - The Challengeʳ Advisory

Įkurta kaip nedidelių įmonių aljansas Baltijos šalyse su buveine Estijoje, CIVITTA dabar yra pirmaujanti valdymo konsultacijų įmonė Vidurio Rytų Europoje.

Mūsų konsultantai padeda įmonėms, veikiančioms 40-tyje Europos, Azijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalių; jose įgyvendino jau daugiau nei 10 tūkst. projektų.

CIVITTA meta iššūkį nusistovėjusioms valdymo konsultacijų normoms, atverdama galimybes gauti pirmaujančių talentų įžvalgas už sąžiningą kainą. Padedame savo klientams – įmonėms, viešojo sektoriaus įstaigoms, NVO – siekti inovatyvumo, efektyvumo, lankstumo ir taip tapti lyderiais savo srityse.

0

Valstybių

0

Konsultantų

0

Biuras

0

Programuotojų

Kur dirbame?

Per devynerius metus nuo įsteigimo CIVITTA tapo pirmaujančia valdymo konsultacijų įmone Baltijos ir Rytų Europos regione. 18-oje šalių ir 27 biure dirba daugiau kaip 380 konsultantų.

Mūsų tarptautinė buveinė įkurta Tartu, Estijoje. Kiti CIVITTA biurai pasklidę po Estiją, Latviją, Lietuvą, Suomiją, Lenkiją, Ukrainą, Rumuniją, MoldovąBaltarusiją, SerbijąSlovakijąBulgarijaŠiaurės Makedonija, KosovasArmėnijaDanija ir Švedija; pardavimų biuras veikia Jungtinėje Karalystėje, Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija ir Turkija.

Nuolat vykdome konsultavimo ir rinkos tyrimų projektus ir kitose valstybėse. Tūkstančiai jau užbaigtų darbų įrodė mūsų lankstų tarptautinį požiūrį ir užtikrino sėkmingą bendradarbiavimą su klientais daugiau nei 40-tyje Europos, Azijos ir Afrikos šalių.