Darbas CIVITTA

NUOTYKIAI

Vertiname išskirtines asmenybes, vengiančias pasinerti į rutiną. Savo darbe ieškome nuotykių ir metame iššūkius nusistovėjusiai tvarkai.

IŠŠŪKIAI

Dirbdami nenustojame mokytis ir semiamės patirties spręsdami problemas skirtingų sektorių, funkcinių sričių ir valstybių projektuose.

NEHIERARCHINĖ ORGANIZACIJA

Kiekvienam darbuotojui nuo pat pirmosios jo dienos CIVITTA suteikiama atsakomybė prisidėti prie galutinio rezultato ir kuriamos vertės klientui: visi esame atsakingi už savo darbą.

LANKSTUMAS

Siekiame, kad mūsų komandos nariai būtų patenkinti balansu tarp darbo ir laisvalaikio. Suteikiame galimybes karjerą derinti su studijomis, savo verslu, pomėgiais, sportu ar šeima.

LINKSMYBĖS

CIVITTA kuria išskirtinai malonią darbo aplinką, organizuoja bendrus renginius ir išvykas, tarp kurių – kelionės į užsienį visai įmonės komandai.

Kas jungiasi prie mūsų komandos?

Mūsų sėkmė slypi talentingų ir ambicingų specialistų komandoje, kurios dėka CIVITTA tapo puikia vieta dirbti.

Darbą CIVITTA apibūdina:

  • Tarptautinės komandos ir projektai
  • Nehierarchinė darbo aplinka
  • Paveikūs ir reikšmingi projektai
  • Dėmesys profesiniam augimui ir mentorystė
  • Konkurencingas darbo užmokestis ir mokymai

Studentai ir absolventai

Nuolat ieškome jaunų talentų, siekiančių spartaus profesinio augimo bei norinčių prisijungti prie reikšmingų pokyčių savo valstybėje ir už jos ribų. Jei esate studentas ar neseniai baigęs studijas, siūlome labiausiai Jūsų poreikius atitinkančias praktikos ar pradinio lygio pareigų pozicijas.

Kreipkitės dabar

Patyrę profesionalai

Manome, kad bet kuris patyręs specialistas gali tapti valdymo konsultantu ir sukauptas žinias panaudoti kurdamas pokyčius ne tik pavienėms organizacijoms, bet ir visuomenei. Jei esate patyręs konsultantas ar sektoriaus ekspertas su polėkiu keisti ir atrasti, siūlome visas priemones ir galimybes užtikrinti tolimesnį Jūsų profesinį augimą.

Kreipkitės dabar

Mūsų darbuotojų istorijos

CIVITTA konsultanto karjeros kelias

Esame įsitikinę, kad mūsų sėkmė glūdi talentingoje ir ambicingoje komandoje, kuri pavertė įmonę puikia vieta dirbti. Skatiname savo darbuotojus ieškoti nuotykių kiekviename žingsnyje, nuosekliai siekiant aukštų profesinių ir asmeninių tikslų.

ASOCIJUOTAS PARTNERIS

Yra kelių projektų komandų lyderis su svariomis mentorystės ir verslo plėtros funkcijomis

VYRESNYSIS ANALITIKAS / VYRESNYSIS KONSULTANTAS

Glaudžiau bendradarbiauja su kliento komandos atstovais ir yra atsakingas už tam tikros projekto dalies įgyvendinimą, pvz., veiklos analizės, rinkos tyrimo, finansinio modelio, kt. rezultato parengimą

JAUNESNYSIS ANALITIKAS / JAUNESNYSIS KONSULTANTAS

Padeda komandai atlikti rinkos tyrimų, analizės, duomenų rinkimo užduotis, atlieka kitus paskirtus darbus ir teikia idėjas kuriamam rezultatui

PARTNERIS

Lyderis, turintis išskirtinės patirties savo profesiniame lauke (sektoriuje ir / ar funkcinėje srityje) ir teikiantis paslaugas savo klientų ratui

PROJEKTO VADOVAS / KOMANDOS VADOVAS

Atsakingas už projekto įgyvendinimą; užtikrina, kad rezultatai būtų pristatyti klientui laiku, tinkama kokybe ir neviršijant paskirtų išteklių

ANALITIKAS / KONSULTANTAS

Atlieka didesnės apimties ir sudėtingesnes užduotis, įskaitant duomenų analizę ir vizualizavimą, hipotezių sudarymą ir tikrinimą, kt.

IEŠKOTE NAUJŲ KARJEROS GALIMYBIŲ?

Kreipkitės dabar ir pradėkite savo karjerą CIVITTA – įgykite tarptautinės darbo patirties ir prisidėkite prie tikrų pokyčių. Jums užpildžius paraiškos formą, mūsų komanda ją peržiūrės ir su Jumis susisieks. Kilus klausimams dėl paraiškos formos, siųskite el. laišką adresu [email protected]

UŽPILDYKITE PARAIŠKĄ

*Būtini laukeliai

Patirties lygis*
Pageidaujama darbo vieta*
Dokumentas turi būti ne didesnis nei 2 MB

Jūsų duomenys
sėkmingai išsiųsti